Google Toolbar for Internet Explorer

Google Toolbar for Internet Explorer

Zdarma
Google Toolbar je perfektní add-on pro váš prohlížeč
Hodnocení
3.6  (4,654 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
7.5.8231 (Zobrazit všechny)
Tento program obdržel 2 ocenění
Google Toolbar je add-on pro váš prohlížeč.
Panel nástrojů vlastnosti:
S podporou pro live přenosy a vlastní vyhledávání na webu, Google Toolbar vlastní tlačítka jsou více než jen záložky. Nyní vlastní tlačítka může dokonce podporovat Google Gadgets - když kliknete na ikonu, přístroj bude pop dolů z Nástrojů, bez ohledu na to, co stránky jste na, a blízko, když jste s ním udělal. Můžete přidat některé z vašich oblíbených Google Miniaplikace na svou Toolbar.
Now můžete přistupovat všechny vaše nastavení panelu Nástrojů, vlastní záložky a tlačítka z libovolného počítače, bez ohledu na to, zda jste doma nebo na cestách. Vyberte možnost 'Přístup k nastavení lišty Toolbar odkudkoli' v panelu Nástrojů sign-in menu. Pak, když se přihlásíte do Google Toolbar na jakémkoliv počítači, kde je nainstalován, vaše nastavení budou aktualizovány a všechny změny, které provedete v průběhu tohoto zasedání, bude spasen.
Google Notebook je dodáván s Google Toolbar 5, aby výstřižek, sběr a sdílení informací, jak si prohlížet web, i jednodušší. Notebook uživatelé budou mít přístup ke všem jejich aktuální notebooky, a dokonce přidat k nim pomocí ikonu "Hvězdy". Pro spuštění mini-notebook okno, jednoduše klepněte na "Zápisník" ikonu. Notebooky se také objeví v seznamu Záložek, a můžete procházet všechny uložené odkazy ze záložek menu.
S Google Toolbar Najít bar, můžete hledat slova, jak píšete a rychle najít a zvýraznit klíčové pojmy na různých stránkách. Jednoduše zadejte 'Ctrl + F aktivujte vyhledávací liště v dolní části okna prohlížeče, nebo vyberte 'Najít, jak píšete' funkce prostřednictvím "Možnosti" menu pod "Nástroje" pro zvýraznění slova na stránce, okamžitě, jak píšete.
Pokud napíšete webovou adresu, místo toho, vidět 404 nebo DNS chybovou stránku, Google Toolbar vám ukáže návrhy na adresu, kterou může mít chtěla, stejně jako další možnosti navigace. Navštívit http://www.youtube.co vidět tuto funkci.
Vyplňování formulářů na webu je nyní ještě jednodušší. S lepší AutoFill funkce, můžete mít několik různých profilů sloužit vaše podnikání a osobní potřeby a ukládat informace o kreditní kartě s ochranou heslem. Když začnete vyplňování formuláře on-line, můžete vznášet se nad AutoFill ikonu náhled, informace, a potom klepněte na tlačítko, aby skutečně naplnit. Můžete také začít psát ve formě a AutoFill vás vyzve k vyberte profil, který chcete použít.
A Další...

Actual users' questions

Zobrazit všechny
  • Question: I want a zoom option/icon in my Google Toolbar to enlarge the font of text to a required size.
    Answer:

    There is no zoom icon available for Google Toolbar, but if you have a compatible browser, you can use the multitude of extensions and add-ons that allow you to zoom in to certain elements on a webpage. Please access the built-in market for add-ons and search for page/text zoom and you will find plenty.

  • Question: I need Coran Reader integrated in the toolbar. Is it possible?
    Answer:

    Google Toolbar isn't being developed anymore even if its homepage is still up. However, the toolbar has been integrated into Google's browser. If you plan to install it, Internet Explorer is required. If you need an additional features other than the ones the toolbar contains, you can contact the developers.

Informace aktualizovány:
We are in CryptoPicture!