Google Toolbar for Internet Explorer

Google Toolbar for Internet Explorer 7.5

رایگان
Google Toolbar یک افزودنی برای مرورگر خود را
امتیازدهی کاربر
3.6  (4,673 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
7.5.8321 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Google

Google Toolbar افزودنی برای مرورگر خود را.
نوار ابزار امکانات:
با پشتیبانی از live feeds و سفارشی سایت جستجو Google Toolbar دکمه های سفارشی بیش از بوک مارک ها. در حال حاضر حتی می توانید دکمه های سفارشی پشتیبانی Google اسباب بازی - هنگامی که شما با کلیک بر روی آیکون ابزار را پاپ را از نوار ابزار بدون توجه به آنچه سایت شما و زمانی که شما با آن انجام می شود. شما می توانید اضافه کردن برخی از مورد علاقه خود را Google تبادل نظر خود را Toolbar.
Now شما می توانید دسترسی به تمام از خود Toolbar تنظیمات بوک مارک ها و دکمه های سفارشی از هر کامپیوتر مهم نیست که آیا شما در خانه و یا بر روی بروید. این گزینه را انتخاب کنید برای دسترسی خود را Toolbar تنظیمات در همه جا' در نوار ابزار ورود به سیستم در منوی. سپس هنگامی که شما به سیستم وارد شوید به Google Toolbar بر روی هر کامپیوتر که در آن نصب شده است, تنظیمات خود را به روز خواهد شد و هر گونه تغییرات شما را در آن جلسه خواهد بود را نجات داد.
Google نوت بوک گنجانده شده است با Google Toolbar 5 را قطع و جمع آوری و اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان شما فهرست وب سایت حتی راحت تر. نوت بوک کاربران قادر خواهد بود برای دسترسی به تمام از زمان نوت بوک و حتی اضافه کردن به آنها را با استفاده از 'ستاره' آیکون. برای راه اندازی مینی نوت بوک و پنجره به سادگی با کلیک بر روی 'نوت بوک' آیکون. نوت بوک ها نیز به نظر می رسد در لیست بوک مارک ها و شما می توانید حرکت به همه ذخیره لینک از نشانه های منو.
با Google Toolbar پیدا کردن نوار شما می توانید جستجو برای کلمات به عنوان شما نوع و سرعت کردهاید و برجسته کردن واژه های کلیدی در سراسر صفحات مختلف. به سادگی نوع 'Ctrl + F' برای فعال کردن پیدا کردن نوار در پایین پنجره مرورگر را انتخاب کنید و یا "پیدا کردن به شما به عنوان نوع از ویژگی های از طریق منوی "گزینه ها" تحت "ابزار" برای برجسته کردن کلمات در یک صفحه فورا به شما به عنوان تایپ کنید.
اگر شما mistype یک آدرس وب به جای دیدن یک 404 یا DNS صفحه خطا Google Toolbar شما را نشان می دهد پیشنهادات خود را برای آدرس شما ممکن است می خواستم به عنوان به خوبی به عنوان دیگر گزینه های ناوبری. بازدید http://www.youtube.co برای دیدن این ویژگی.
پر کردن فرم در وب سایت درست کردم حتی ساده تر. با بهبود AutoFill ویژگی شما می توانید چندین پروفایل های مختلف برای خدمت به کسب و کار شما و نیازهای شخصی و اطلاعات کارت اعتباری فروشگاه با حفاظت از رمز عبور. هنگامی که شما شروع به پر کردن یک فرم آنلاین شما می توانید نشانگر را روی AutoFill آیکون برای نمایش اطلاعات کلیک کنید و سپس به واقع آن را پر کنید. شما همچنین می توانید شروع به تایپ کردن در فرم و AutoFill را بی درنگ شما برای انتخاب این مشخصات که شما می خواهم به استفاده از.
و بیشتر...

اطلاعات به روز شده در: