Google Toolbar for Internet Explorer

Google Toolbar for Internet Explorer 7.5

Darmowy
Google Toolbar jest idealnym dodatkiem do przeglądarki
Ocena
3.6  (4,673 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
7.5.8321 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Google

Google Toolbar to dodatek do przeglądarki.
Funkcje paska narzędzi:
Z obsługą kanałów danych w czasie rzeczywistym i używać wyszukiwarki na stronie przyciski niestandardowe Google Toolbar więcej, niż tylko zakładki. Teraz przyciski niestandardowe mogą wspierać gadżety Google - po kliknięciu na ikonę, gadżet spod paska narzędzi niezależnie od tego, jakie witryny są, i zamykać, gdy skończysz z nim. Można dodać kilka swoich ulubionych Google gadżetów dla twojej Toolbar.
Now można uzyskać dostęp do wszystkich ustawień paska narzędzi, zakładek i przycisków niestandardowych z dowolnego komputera, nie ma znaczenia, czy jesteś w domu lub w podróży. Wybierz opcję dostęp do ustawień paska narzędzi z dowolnego do wejścia w menu paska narzędzi. Następnie, po wejściu w Google Toolbar na każdym komputerze, na którym jest ona zainstalowana, twoje ustawienia zostaną zaktualizowane, a wszelkie zmiany, które sprawiają, że podczas sesji zostaną zapisane.
Laptop Google włączony z 5 Google Toolbar, aby przycinania, gromadzenia i wymiany informacji, jak przeglądanie stron internetowych jest jeszcze łatwiejsze. Użytkownicy laptopów mogą uzyskać dostęp wszystkie swoje obecne laptopy, a nawet dodać do nich poprzez ikonę "Gwiazda". Aby uruchomić mini-laptopa, po prostu kliknij na ikonę 'laptop'. Laptopy również pojawi się na liście zakładek i możesz przeglądać wszystkie zapisane linki z menu zakładek.
Z Google Toolbar pasek wyszukiwania, można wyszukiwać słowa w trakcie pisania i szybko zlokalizować i zaznaczyć kluczowe terminy na różnych stronach. Po prostu wprowadź kombinację klawiszy Ctrl + F", aby aktywować pasek "szukaj" w dolnej części okna przeglądarki, lub wybierz " znaleźć po wpisaniu funkcji poprzez "ustawienia" z menu "Narzędzia" wybierz słowa na stronie <url> po wpisaniu.
Jeśli pomylisz się podczas wpisywania adresu internetowego zamiast oglądać 404 lub stronę błędu DNS, Google Toolbar pokaże ci oferty na stronie może chcieli, a także inne ustawienia nawigacji. Odwiedź http://www.youtube.co aby zobaczyć tę funkcję.
Wypełnianie formularzy w internecie stało się jeszcze łatwiejsze. Dzięki ulepszonej funkcji AutoFill, można zapisać kilka różnych profili, na przykład osobistych i biznesowych, i przechowywać dane karty kredytowej z ochroną hasłem. Kiedy zaczynasz wypełniając formularz online, można umieścić wskaźnik myszy na ikonie AutoFill, aby wyświetlić informacje, a następnie kliknąć ikonę, aby wypełnić go. Można również rozpocząć wprowadzanie znaków w formie i AutoFill zaproponuje ci wybrać profil, który chcesz użyć.
I Jeszcze...

Aktualizacja informacji: